+421 (0)903612375, +421 (0)903618250

Pacific Energy Alderlea T5

Kanadské krbové kachle Pacific Energy Alderlea T5

Výrobca Pacific Energy
Kategória Kanadské kachle
Model Alderlea T5
Záruka 2 roky
Cena bez DPH 2 180 €
Cena 2 725 €

Popis

Perfektný zážitok z bývania Vám doprajú kanadské krbové kachle Pacific Energy Alderlea T5  s minimálnou obsluhou a maximálnym výkonom a pohodlím. Kanadské krbové kachle Pacific Energy Alderlea T5  na spaľovanie dreva sú certifikované Agentúrou na ochranu životného prostredia EPA.

Kanadské krbové kachle Pacific Energy Alderlea T5 postačujú vďaka liatinovému vonkajšiemu plášťu v kombinácii s dvojvrstvovým opláštením na vyhriatie priestoru od 50 do 150 m2 pri výške stropu 2,4 m Ich historický liatinový vzhľad zahŕňa všetky pozoruhodné vlastnosti krbových kachlí na spaľovanie dreva. Kanadské krbové kachle Pacific Energy Alderlea T5 vynikajú veľkým sklom dvierok pre lepší pohľad na oheň, odklopnými doskami na varenie pre pokoj na duši v prípade výpadku elektriny, vysokým výkonom, vysokou mierou efektívnosti a užívateľsky príjemnou obsluhou. Preto sú kanadské krbové kachle Pacific Energy Alderlea  veľmi efektívnym vykurovacím telesom so starodávnym šarmom, vhodným aj do moderného interiéru. Kanadské krbové kachle Pacific Energy Alderlea T5  majú účinnosť 82,6%.

Medzi štandardné vlastnosti kanadských krbových kachlí Pacific Energy Alderlea T5  patrí legendárny oceľové ohnisko Pacific Energy, nádherná konečná úprava čiernej liatiny, zapustená otočná doska na varenie, možnosť voľby otvárania dverí vpravo alebo vľavo, možnosť použitia dvojrýchlostného automatického ventilátora, čisté sklo s preukázaným čistením vzduchom , ľahké odstraňovanie popola vďaka popolníkovému systému, oceľová regulačná klapka a usmerňovač plameňa z nehrdzavejúcej ocele, systém sekundárneho spaľovania, možnosť prívodu externého vzduchu.

Presná cena bude upresnená po telefonickom rozhovore, z dôvodu možnosti výberu farebného prevedenia, okrem základnej liatinovej úpravy aj smaltované prevedenie Majolica a Antique white. Uvedená základná cena platí pre vykurovaciu jednotku v štandardnom čiernom liatinovom vyhotovení, vrátane nožičiek, dverí, popolníkového systému a odklápacej hornej dosky.

Zákazník má na výber z troch možností prevedenia

  • Klasická čierna liatina   2 725,- EUR
  • Hnedá majolika                +530,- EUR
  • Antique White                   +530-  EUR
  • Červená Sunset red          - 530,- EUR

Príslušenstvo:

  • elektrický ventilátor za príplatok + 264,-EUR

Parametre:

VÝKON: 4-16 kW
VYKUROVANÝ PRIESTOR: 150 m² pri výške stropu 2,4m
PRIEMER DYMOVODU: 150 mm
ROZMERY (v/š/h): 760/635/730 mm
VÁHA: 245 kg
DOBA PRIKLADANIA: 9 h
EMISIE (za 1 hod.): 3,4 g
MAX. VEĽKOSŤ POLENA: 45 cm