+421 (0)903612375, +421 (0)903618250

Podlahové vykurovanie

Systém Warmup

Elekrické podlahové kúrenie

Systémy elektrického podlahového kúrenia sa využívajú buď ako primárny zdroj tepla pre vykurovanie celého domu, alebo slúžia ako doplnkové vykurovanie. Spoločnosť Warmup má elektrické podlahové vykurovanie pre vás. Pri systémoch elektrického podlahového vykurovania Warmup, môže byť kompletná inštalácia dosiahnutá za niekoľko hodín bez potreby špeciálnych nástrojov, alebo zručností.

 

Elektrické podlahové vykurovacie teleso Warmup je najtenšie na trhu a nenavyšuje výšku podlahy. Spoločnosť Warmup ponúka rad systémov elektrického podlahového vykurovania fungujúcich pod všetkými typmi existujúcich podlahových krytín: dlažby, dlaždice, kamenné podlahy, laminátové podlahy a ďalšie.

Základné princípy elektrického podlahového vykurovania 

Základná charakteristika podlahového vykurovania je, že rovnomerne vyžaruje teplo z vašej podlahy smerom nahor. To spôsobí dokonalý pocit tepla pri pohodlnom vyhriatom domove. Pri pomalom stúpaní rovnomerne rozloženého tepla ohrieva končatiny a vo vyššej časti miestnosti máme pohodovú teplotu. Na rozdiel od väčšiny tradičných spôsobov vykurovania to znamená, že horná časť miestnosti nemusí byť prehriata aby sme dosiahli komfortnú teplotu v dolnej časti miestnosti, čo tiež vedie k úspore energií.

Systém elektrického podlahového vykurovania pri:

  • vykurovaní Vášho domova a/alebo podlahy budov, používa nízku teplotu. Žiarenie tepla spod podlahovej krytiny Vám poskytuje optimálnu tepelnú pohodu.
  • inštaluje sa na povrch podkladu a pod podlahovú krytinu. Pri spustení, systém začne rovnomerne vyžarovať teplo cez podlahovú krytinu smerom nahor. Je možnosť, že vykurovací systém sa dáva priamo do betónového podkladu.