STYLUS CARA

Elektrický krb STYLUS Elektrický krb Stylus je pútačom, ktorý splní vašu túžbu po príjemnom prostredí s neobyčajným dizajnom. Bez námahy…simple
Ukáž celý popis ↓

969 

Na sklade

Popis

Elektrický krb STYLUS
Elektrický krb Stylus je pútačom, ktorý splní vašu túžbu po príjemnom prostredí s neobyčajným dizajnom. Bez námahy vyhrieva veľké priestory a poskytuje realistický zážitok z ohňa, ktorý môžete zavesiť. Sklenené horľavé lôžko a nádherné plamene dodajú definíciu každému domu alebo kancelárii. Pomocou priloženého diaľkového ovládania alebo ovládacieho panela možno upraviť intenzitu plameňa, farbu plameňa, ventilátor, tepelný výkon a časovač. Farebné spektrum plameňa je väčšie ako pri iných elektrických krboch: žltý, oranžový, modrý alebo viacfarebný. Dno elektrického krbu Napoleon je vysypané svetlými kryštálmi (kamienky). Žiadne emisie počas používania, žiadny popol a sadza. K prevádzke nie je nutný komín. Bezpečná prevádzka – nehrozí nebezpečenstvo popálenia pri kontakte s krbom. Stačí ho zapnúť a užívať si pohodu.

Ovládací panel
Ľahko prístupný ovládací panel s tlačidlom on / off, možnosťou zmeny farby plameňa a horiaceho lôžka.

2x USB 2.0 vstupy
Keď sú zariadenia úplne nabité, duálne nabíjacie porty USB s LED indikátorom stavu sa zmenia z červenej farby na zelenú.

Ďiaľkové ovládanie s optimalizovaným výkonom ľahko ovláda krb.

Ďalšie vlastnosti
– Termostatická regulácia
– Môže byť zapojený do zásuvky alebo pevne zapojený do 240V
– Vysoko intenzívne LED svetlá
– Ovládacie prvky na obrazovke sa stlmia po 10 sekundách
– Zvýraznené policové svetlo s nastavením farieb a jasu

– Výška: 515 mm
– Šírka: 1500 mm
– Hĺbka: 280 mm
– Vykurovacia plocha: do 30 m2
–  Výkon: 750 / 1500 W
– Váha: 26,3 kg