Kanadské krbové kachle Alderlea T5

Perfektný zážitok z bývania Vám doprajú kanadské krbové kachle Pacific Energy Alderlea T5 s minimálnou obsluhou a maximálnym výkonom a…simple
Ukáž celý popis ↓

4 280 

Na sklade

Popis

Perfektný zážitok z bývania Vám doprajú kanadské krbové kachle Pacific Energy Alderlea T5 s minimálnou obsluhou a maximálnym výkonom a pohodlím. Kanadské krbové kachle Pacific Energy Alderlea T5 na spaľovanie dreva sú certifikované Agentúrou na ochranu životného prostredia EPA.

Kanadské krbové kachle Pacific Energy Alderlea T5 postačujú vďaka liatinovému vonkajšiemu plášťu v kombinácii s dvojvrstvovým opláštením na vyhriatie priestoru od 50 do 150 m2 pri výške stropu 2,4 m Ich historický liatinový vzhľad zahŕňa všetky pozoruhodné vlastnosti krbových kachlí na spaľovanie dreva. Kanadské krbové kachle Pacific Energy Alderlea T5 vynikajú veľkým sklom dvierok pre lepší pohľad na oheň, odklopnými doskami na varenie pre pokoj na duši v prípade výpadku elektriny, vysokým výkonom, vysokou mierou efektívnosti a užívateľsky príjemnou obsluhou. Preto sú kanadské krbové kachle Pacific Energy Alderlea veľmi efektívnym vykurovacím telesom so starodávnym šarmom, vhodným aj do moderného interiéru.

Medzi štandardné vlastnosti kanadských krbových kachlí Pacific Energy Alderlea T5 patrí legendárny oceľové ohnisko Pacific Energy, nádherná konečná úprava čiernej liatiny, zapustená otočná doska na varenie, možnosť použitia dvojrýchlostného automatického ventilátora, čisté sklo s preukázaným čistením vzduchom , ľahké odstraňovanie popola vďaka popolníkovému systému, oceľová regulačná klapka a usmerňovač plameňa z nehrdzavejúcej ocele, systém sekundárneho spaľovania, možnosť prívodu externého vzduchu.

V základnej cene je prevedenie liatina , prevedenie Classic smalt biely alebo hnedý 4 870,- eur

Mriežka do skla pre verziu Classic +160,- eur

El. ventilátor + 445,- eur

Popis:
– Výkon v kW (rozsah): 4-16
– Interval prikladania: 9 hodín
– Maximálna dĺžka polien: 450 mm
– Vyhrievaný priestor (m3): 375
– Emisie (g/hod): 3,4
– Priemer dymovodu (mm): 150
– Pripojenie dymovodu: horné
– Vyhrievaný priestor (m2): do 150
– Palivo: drevo , drevené brikety
– Šírka (mm): 610
– Výška (mm): 750
– Hĺbka (mm): 710
– Hmotnosť (kg): 212
– Prevedenie: smalt, liatina
– Trieda energetickej účinnosti (EEI): A (98,28)