Kanadská krbová vložka Summit Insert

Pacific Energy SUMMIT INSERT, ako už názov napovedá, je vrcholom rady Pacific Energy kanadských krbových vložiek. Jedná sa o prvotriednu…simple
Ukáž celý popis ↓

4 100 

Na sklade

Popis

Pacific Energy SUMMIT INSERT, ako už názov napovedá, je vrcholom rady Pacific Energy kanadských krbových vložiek. Jedná sa o prvotriednu krbovú vložku s obrovským výkonom, vysokou účinnosťou a dobou prikladania až 12 hodín. Medzi ďalšie vlastnosti patrí minimálna obsluha, jednoduchá údržba, automatická regulácia a ďalšie voliteľné doplnky, ktoré z tejto kanadskej krbovej vložky činní ten najlepší zdroj tepla pre Váš domov.

Kanadská krbová vložka Pacific Energy SUMMIT INSERT na spaľovanie dreva je certifikovaná Agentúrou na ochranu životného prostredia EPA.

Kanadská krbová vložka Pacific Energy SUMMIT INSERT – perfektné riešenie pre mimoriadne nákladovo efektívne vykurovanie drevom celého domu vďaka možnostiam teplovzdušných rozvodov a zabudovaného ventilátora s termostatom a automatickou reguláciou. Dvojplášťovým prevedením dokážete počas jednoduchej montáže premeniť Váš súčasný otvorený a neúčinný krb na jedinečný zdroj tepla pre celý objekt.

Medzi štandardné vlastnosti kanadskej krbovej vložky Pacific Energy SUMMIT INSERT patrí užívateľsky príjemná jednopáčková obsluha, automaticky regulovaný zabudovaný ventilátor s plynulou reguláciou otáčok, možnosť prívodu vonkajšieho vzduchu pre horenie, AIRWASH systém – omývanie skla predhriatym vzduchom, možnosť teplovzdušných rozvodov až do vzdialenosti 16 m. Patentovaná technológia predĺženého horenia EBT (Extended Burn Technology) – riadi potrebný prívod vzduchu do ohniska a udržuje kachle v optimálnej teplote potrebné k dlhému horeniu. Možnosti príslušenstva: dvere v niklovej úprave +310,- eur oplechovanie štandard + 235,- eur

– Výkon v kW (rozsah): 6-23
– Interval prikladania: 12 hodín
– Maximálna dĺžka polien: 500 mm
– Priemer dymovodu (mm): 150
– Pripojenie dymovodu: horné
– Vyhrievaný priestor (m2): 200
– Palivo: drevo , drevené brikety
– Šírka (mm): 880
– Výška (mm): 590
– Hĺbka (mm): 490
– Hmotnosť (kg): 204
– Teplotný výmenník: nie
– Prevedenie: oceľ
– Trieda energetickej účinnosti (EEI): A (96,69)