Jotul F 105 R LL BP čierny lak

Aj napriek malým rozmerom sú Jøtul F 105 kachle s veľkým charakterom. K ich charakteristickým rysom bezprostredne patria horizontálne dvierka,…simple
Ukáž celý popis ↓

2 300 

Na sklade

Popis

Aj napriek malým rozmerom sú Jøtul F 105 kachle s veľkým charakterom. K ich charakteristickým rysom bezprostredne patria horizontálne dvierka, ktoré umožňujú nádherný výhľad na oheň. Regulácia prívodu vzduchu je jednoduchá a intuitívna. Kachle sa vyrábajú s tradičnými nôžkami alebo s podstavcom. Kachle je možné doplniť príslušenstvom na objednávku: golierom a hornou akumulačnou mastencovou doskou. Golier efektívne zabraňuje vypadávaniu uhlíkov a iskier z ohniska.

Kachle Jøtul F 105 sú konštruované tak, aby dosiahli optimálne spaľovanie pri nízkom výkone, ale zároveň sú dostatočne robustné, aby dokázali zohriať aj v najväčších mrazoch. Vďaka kombinácii sálavého a konvekčného tepla vytvárajú veľmi príjemnú tepelnú pohodu.

Jøtul F 105 sú stvorené pre nízkoenergetické domy. Výrobok spĺňa najprísnejšie emisné limity. Ekologické a súčasne efektívne spaľovanie dosiahnete aj pri nízkom výkone. Kachle Jøtul F 105 dosahujú čisté spaľovanie s minimálnou spotrebou dreva a to 0,8 kg/hod.
Veľmi nízke emisie
Kompaktné a moderné kachle na drevo s nádherným výhľadom na oheň
Optimálne čisté spaľovanie už od 2,4 kW
Kombinujú sálavé a konvekčné teplo
Vhodné pre nízkoenergetické domy

Minimálny výkon: 2,4 kW
Nominálny výkon: 4,5 kW
Maximálny výkon: 6,0 kW
Vykurovaný priestor: 150 m3
Čisté spaľovanie CB: áno
Externý prívod vzduchu: áno
Popolník: áno
Materiál: liatina
Povrchová úprava: čierny lak
Výška: 690 mm
Šírka: 410 mm
Hĺbka: 325 mm
Hmotnosť: 97 kg
Dĺžka polien: 30 cm
Priemer dymovodu: 125 mm
Vývod dymovodu: horný / zadný
Tlač
Opýtať sa
Zdieľať