Výrobcovia kanadských kachlí a vložiek – Ktorú značku si vybrať?

Výrobcovia kanadských kachlí, ktorých Vám teraz predstavíme patria k najväčšícm svetovým firmám vo výrobe krbových kachlí a vložiek s pokrokovou technológiou dvojkomorového bezroštového spaľovania,  veľmi vysokou účinnosťou a dlhou dobou horenia na naloženie jednej dávky dreva.

Regency Fireplace Products

Od roku 1979 vyrába firma Regency najkvalitnejšie produkty v Kanade. Dokonalé prehorenie dreva, minimum popola a znečistenie ovzdušia, dlhá doba medzi prikladaním paliva plus jedinečný design, rozmanitosť a krása konečného výrobku. To sú zásady, ktorých sa drží značka Regency už roky. Všetky kachle a vložky Regency na spalovanie dreva sú certifikované Agentúrou na ochranu životného prostredia (EPA) a spĺňajú najprísnejšie ekologické normy.

Pacific Energy

Domov znamená pre väčššinu ľudí pohodu, odpočinok po práci, kľudné večerné chvíle znásobené praskaním ohňa a vôňou dreva. Perfektný zážitok z bývania vám doprajú kanadské krbové kachle a krbové vložky s minimálnou obsluhou a maximálnym výkonom a pohodlím. Znižujú vaše náklady na vykurovanie na polovicu prostredníctvom efektívneho spalovania dreva. S krásnymi a zároveň najefektivnejšími krbovými kachlami na trhu neurobíte nikdy chybu.

S viacerými výkonovými radami volne stojacich krbových kachlí poskytuje Pacific Energy riešenie presne podľa vašich potrieb. Možnosť volby výkonu sa násobí designovými možnosťami ako krbových kachlí s podstavcom, tak aj s nožičkami a širokou škálou dvierok. Varianty krbových kachlí s povrchovou farebnou smaltovou úpravou je možné vyberať z niekoľkých  odtieňov farieb. Kombináciou so všetkými typmi dverí a spodných častí tak získate možnosť voľby medzi desiatkami vzhľadových možností krbových kachlí.

Túto širokú ponuku farebných povrchov v kombinaciou s CB spalovaním dreva (Clean Burn – čisté horenie) nemá firma Pacific Energy na evrópskom trhu konkurenciu. Všetky kanadské krbové kachle a vložky Pacific Energy na spalovanie dreva sú certifikované Agentúrou na ochranu životného prostredia (EPA) a splňujú najprísnejšie ekologické normy.

Hampton cast Iron Fireplaces

Designéri firmy Hampton spojili roky staré umenie smaltovania s najnovšími strojárskymi postupmi a výsledkom ich práce sú nádherné praktické krbové kachle a krbové vložky na spaľovanie dreva. Každé kachle odrážajú jedinečnosť kvality ručne vyrábaných produktov.  Mierne odchýlky v konečnom prevedení zaisťujú, že máte exkluzívne, jedinečné krbové kachle na spaľovanie dreva tej najvyššej kvality.