ALLURE 42

Elektrický krb ALLURE 50 Všetky nástenné elektrické krby série Allure ™ je možné nainštalovať plne zapustené a pevne pripojené alebo…simple
Ukáž celý popis ↓

549 

Na sklade

Popis

Elektrický krb ALLURE 50
Všetky nástenné elektrické krby série Allure ™ je možné nainštalovať plne zapustené a pevne pripojené alebo ich možno ľahko zavesiť na stenu a zapojiť do zásuvky. Takmer splynú s vašou stenou vďaka malej hrúbke krytu. Žiadne emisie počas používania, žiadny popol a sadza. K prevádzke nie je nutný komín. Bezpečná prevádzka – nehrozí nebezpečenstvo popálenia pri kontakte s krbom.

Elektrický krb Allure Phantom 60 bez námahy vyhrieva veľké priestory a poskytuje realistický zážitok z ohňa, ktorý môžete zavesiť. Sklenené horľavé lôžko a nádherné plamene dodajú definíciu každému domu alebo kancelárii. Pomocou priloženého diaľkového alebo predného ovládacieho panela možno upraviť intenzitu plameňa, farbu plameňa (tri možnosti farby plameňa: modrá alebo oranžová a kombinácia), ventilátor, tepelný výkon a časovač. Dno elektrického krbu Napoleon je vysypané svetlými kryštálmi (kamienky). Stačí ho zapnúť a užívať si pohodu.

Ovládací panel
Ľahko prístupný ovládací panel s tlačidlom on / off, možnosťou zmeny farby plameňa a horiaceho lôžka.

Predný ventilátor
Ventilátor umožňuje, aby bol krb plne zapustený do steny pre plynulý vzhľad.

Ďiaľkové ovládanie s optimalizovaným výkonom a jednoducho čitateľným displejom ľahko ovláda krb.

Ďaľšie vlastnosti
– Môže byť zapojený do zásuvky alebo pevne zapojený do 240V
– Vysoko intenzívne LED svetlá
– Ovládacie prvky na obrazovke sa stlmia po 10 sekundách

– Výška: 546 mm
– Šírka: 1067 mm
– Hĺbka: 127 mm
– Vykurovacia plocha: do 30 m2
– Watts: 950 / 2000
– Váha: 20,1 kg