Kanadské krbové kachle Alderlea T6

Perfektný zážitok z bývania Vám doprajú kanadské krbové kachle Pacific Energy Alderlea T6 s minimálnou obsluhou a maximálnym výkonom a…simple
Ukáž celý popis ↓

4 860 

Na sklade

Popis

Perfektný zážitok z bývania Vám doprajú kanadské krbové kachle Pacific Energy Alderlea T6 s minimálnou obsluhou a maximálnym výkonom a pohodlím.

Kanadské krbové kachle Pacific Energy Alderlea T6 postačujú vďaka liatinovému vonkajšiemu plášťu v kombinácii s dvojvrstvovým opláštením na vyhriatie priestoru až 200 m2 pri výške stropu 2,4 m Ich historický liatinový vzhľad zahŕňa všetky pozoruhodné vlastnosti krbových kachlí na spaľovanie dreva. Kanadské krbové kachle Pacific Energy Alderlea T6 vynikajú veľkým sklom dvierok pre lepší pohľad na oheň, odklopnými doskami na varenie pre pokoj na duši v prípade výpadku elektriny, vysokým výkonom, vysokou mierou efektívnosti a užívateľsky príjemnou obsluhou. Preto sú kanadské krbové kachle Pacific Energy Alderlea T6 veľmi efektívnym vykurovacím telesom so starodávnym šarmom, vhodným aj do moderného interiéru.

Medzi štandardné vlastnosti kanadských krbových kachlí Pacific Energy Alderlea T6 patrí legendárne oceľové ohnisko Pacific Energy, nádherná konečná úprava čiernej liatiny, zapustená otočná doska na varenie, možnosť použitia dvojrýchlostného automatického ventilátora, čistenie skla predohriatym vzduchom, ľahké odstraňovanie popola vďaka popolníkovému systému, oceľová regulačná klapka a usmerňovač plameňa z nehrdzavejúcej ocele, systém sekundárneho spaľovania, možnosť prívodu externého vzduchu.

V základnej uvedenej cene je zahrnutá vykurovacia jednotka s povrchovou úpravou tmavosivej liatiny, dvere, nožičky, popolníkový systém, odklápacia vrchná doska.

Možnosti príslušenstva:

– el.ventilátor + 445,- eur

Popis:

–  výkon kW (rozsah): 6-22

– Interval prikladania: 12 hodín
– Maximálna dĺžka polien: 500 mm
– Vyhrievaný priestor (m3): 750
– Emisie (g/hod): 3,9
– Priemer dymovodu (mm): 150
– Pripojenie dymovodu: horné
– Vyhrievaný priestor (m2): 200
– Palivo: drevo , drevené brikety
– Šírka (mm): 650
– Výška (mm): 750
– Hĺbka (mm): 710
– Hmotnosť (kg): 259
– Prevedenie: liatina
– Trieda energetickej účinnosti (EEI): A (96,69)