Krbové vložky Mijori

Tieto krbové vložky pripravujeme a prispôsobujeme na objednávku - napíšte nám na info@frabiz.sk alebo zavolajte na 0903 618 250. Špička…simple
Ukáž celý popis ↓

Popis

Tieto krbové vložky pripravujeme a prispôsobujeme na objednávku – napíšte nám na info@frabiz.sk alebo zavolajte na 0903 618 250.

Špička medzi teplovodnými krbovými vložkami – Mijori mení svet krbov.

Vysoká účinnosť, veľký výkon, nízke dechtovanie, možnosť kúriť aj pri dlhodobejšom výpadku elektrickej energie, dlhá životnosť a bezpečnosť, to všetko v sebe spája patentovaný systém Mijori. Tento systém sa  skladá z drevosplyňujúcej kozubovej vložky, nerezového nízkoteplotného výmenníka a mastenca. Splyňovacia kozubová vložka Mijori znamená dlhý interval prikladania, aj 1-2x za 24 hodín + vyberanie popola raz za 1-2 týždne.

Dávka paliva na dlhodobé horenie
Dávka paliva na dlhodobé horenie

Pahreba 24 hodín po naložení
Pahreba 24 hodín po naložení

Výmenník Mijori je jediný nerezový teplovodný výmenník, ktorý umožňuje výstup teplej vody od 50 ͦC a , nie je potrebné dodržiavať teplotu vratnej vody 65 ͦC termostatickým trojcestným ventilom, nerezový materiál zabezpečuje dlhú životnosť a pri stanovených podmienkach aj prevádzku bez vody.

Mastenec je úžasný akumulačný materiál, ktorým sa kozubová vložka a výmenník zalieva, tým sa udržuje pomerne stabilná teplota bez výraznej zmeny teplôt ako je to u bežných krbových vložiek, ktoré sú v obstavbe
ochladzovaná vzduchom. Táto mastencová akumulácia zabezpečuje, že počas horenia a nehorenia oproti bežným teplovodným vložkám po rozkúrení resp. po naložení novej dávky paliva dochádza k veľmi rýchlemu nábehu kúrenia.

Tento vykurovací systém je vyšperkovaný automatickou reguláciou s lambda sondou, ktorá meria obsah kyslíka v spalinách a tento údaj potom umožňuje regulácii dodávať presne požadované množstvo vzduchu na horenie. Táto regulácia presne reguluje horenie a podstatne predlžuje horenie a interval prikladania oproti tej istej vložke bez regulácie.

Viac informácií na stránke výrobcu http://www.mijori.sk/