Plynový gril – Prestige PRO 825 PB

Rada Prestige je najvyšším radom grilov Napoleon®. Ponúka vysokú kvalitu, luxus a dlhú životnosť. Tieto grily sú charakteristické nápadným chrómovaným…simple
Ukáž celý popis ↓

7 249 

Na sklade

Popis

Rada Prestige je najvyšším radom grilov Napoleon®. Ponúka vysokú kvalitu, luxus a dlhú životnosť.
Tieto grily sú charakteristické nápadným chrómovaným dizajnom, ktorý sa stáva jeho životným štýlom. S grilom Prestige PRO825 môžete teraz denne grilovať na profesionálnej úrovni.

Evolúcia v grilovaní je vďaka keramickej infračervenej technológii Napoleon®. Vďaka intenzívnemu a cielenému žiaru Sizzle ZONE ™ bude mäso bezprostredne uzavreté a tým si udrží vynikajúcu plnú chuť.

Skriňa grilu ukrýva mnoho úložného priestoru, vrátane poličiek, háčikov, otvárač fliaš a aj osvetlenie. Väčšia časť záhradného grilu Prestige PRO825 je venovaná príprave pokrmov na plynových horákoch, ktoré zaručujú stálu teplotu, ktorá sa samovoľne nemení. Masívne nerezové rošty a Flavorizer, tj. striešky zabraňujú odkvapkávaniu tuku na horáky a zaisťujú rovnomernú distribúciu tepla vnútri grilu. očný priestor grilu môžete využiť na prípravu ďalších pokrmov, ako sú napríklad prílohy. V tejto časti grilu sa nachádza horák s krytom, ktorý v prípade využitia zväčšuje varnú plochu grilu a vo chvíli, kedy naopak upřesnostníte viac samotného manipulačného priestoru, tak horák jednoducho zakryjete vekom a vzniknutý priestor využijete podľa Vašich potrieb.
Jedná sa o 2-stupňový bočný horák, vonkajšia časť je nerezová a vnútorný stred je keramický infračervený horák pre obzvlášť vysoké teploty.
Obojstranný rošt je vhodný pre hlboké panvice Wok alebo z druhej strany pre klasické panvice. K vytvoreniu infračerveného žiarenia používa NAPOLEON® u príslušných grilov keramické horáky s tisíckami malých otvorov pre plamienky.
Energia plamienkov je pohltená keramikou, ktorá sa rozžeraví a vytvorí teplotu až 800 ° C. Vďaka tomuto teplu zo Sizzle ZONE™ bude grilovaná surovina rýchlo zapečená, zostane šťavnatá a plná chuti. ento model je vybavený novinkou v podobe integrovanej zásuvky na drevené vonné šupiny pre lepšiu arómu grilovaného mäsa. Zásuvka je vybavená samostatným horákom. Nové osvetlenie ovládacích gombíkov každého zaujme a Vám pomôže aj prakticky s lepšou viditeľnosťou. Súčasťou výbavy je aj vnútorné osvetlenie hlavnej grilovacej plochy na 220V, ktoré je spojené s ovládaním podsvietenia ovládacích gombíkov. V pravej časti skrine nájde miesto aj väčšia plynová fľaša a jej inštalácia je vďaka výsuvnej poličke veľmi jednoduchá. Automatické samozatváranie dverí je len čerešničkou na torte.
Výsledok je nezameniteľný: šťavnaté pokrmy za krátku dobu grilovania. To šetrí plyn a peniaze.

Oblasť 2 Sizzle ZONE™ infračervených horákov má výkon okolo 8 kW. Medzi horáky je umiestnený ešte trubicový horák pre udržiavanie teploty (2,5 kW). Môže poslúžiť aj ako ohrievač tanierov. Parametre: 10 horákov (4 nerezové trubice, 2 spodné keramické infra horáky sizzle ZONE + 1 ohrievacie rúrkový, 1 bočný horák s priemerom 25 cm, 1 zadné nerezový infra horák, 1 horák na drevené vonné šupiny)
2 delená veka so zabudovaným teplomerom ACCU-PROBE
Elektronické zapaľovanie JET-FIRE ™ & Crossover
2 ohrievacie rošty
Nerez vlnité rošty WAVE
Vnútorné osvetlenie na: 220 V
Nové osvetlenie ovládacích gombíkov Night-Light ™
Otvárač fliaš na vnútornej strane dverí
2 veľké kolesá pre ľahký presun
Automatické samootváranie dverí a zásuviek
Výkon až: 39.2 kW
Hlavná plocha: 72 x 46 cm, sizzle zone 47 x 46 cm
President’s Limited Lifetime Warranty
Vyrobené v Kanade

Palivo: propan butan
Počet horákov: 6+4
Rozmer roštu: 72×46 + 47×46
Rozmer grilu s/v/h: 239x67x132
Rošt: wave nerez Ø 9,5 mm
Výkon: 38,6 kW
Materiál horákov: nerezový
Odkládacia plocha: ÁNO
Hmotnosť: 205 kg
Bočný horák: ÁNO
Sizzle zone: ÁNO
Záruka: LIFE TIME
Teplomer: ÁNO