Plynový gril ROGUE SE 425 čierny

Unikátny tvar nerezového roštu WAVE ™ zaisťuje grilu atraktívne "značkovanie" jedla, ktoré nájdete iba u grilov Napoleon®. Tvar vlny poskytuje…simple
Ukáž celý popis ↓

1 499 

Na sklade

Popis

Unikátny tvar nerezového roštu WAVE ™ zaisťuje grilu atraktívne „značkovanie“ jedla, ktoré nájdete iba u grilov Napoleon®. Tvar vlny poskytuje nielen chutný vzhľad, ale aj rovnomernejšie rozloženie teploty. Zabraňuje tiež spadnutiu drobnejších plátkov zeleniny či mäsa. Najslávnejšia a najdôležitejšia špecialita od Napoleona® tzn. infračervená keramická zóna resp. špeciálne vyvinutý horák s vysokou teplotou až 800 ° C, najvhodnejší pre vysoké mäso – steaky. Keramický horák s tisíckami portov vytvára infračervené teplo (ak zrovna nestojíte na slniečku, tak naozaj sa rozsvieti do oranžova), teplota nabehne veľmi rýchlo, keramika ju absorbuje a začne sa rozžhavovať. Pri porovnaní výkonu a spotreby je tento horák úspornejší, než klasický trubkový horák. Vďaka tomuto intenzívnemu teplu je grilovanie steakov radosť. Na tanier dostanete lahodné, šťavnaté mäso a za menej než polovicu bežnej grilovacej doby. Praktické skladacie police u vášho grilu ponúkajú veľkorysý pracovný priestor.Novo spracované a vylepšné ventily ovládajú Váš gril rovnako presne, ako volant ovláda váš automobil. Teraz s funkciou podsvietenia pre ešte presnejšiu manipuláciu. Neustálym otváraním veka znižujete teplotu v grile. Preto na všetkých griloch Napoleon nájdete vo veku teplomer ACCU-PROBE ™, vďaka ktorému môžete strážiť teplotu vo vnútri, bez toho aby ste museli veko neustále otvárať. Uzatvárateľná skrinka pod grilom, do ktorej sa vojde vaše príslušenstvo a schová sa aj bezpečne veľká plynová fľaša. Doteraz výsada len tých najväčších modelov teraz už aj u série Rogue.
V skrinke nájdete aj odkvapkávacie výsuvné plato. Ľahšia údržba a čistenie. Systém rozvodu tepla od plynových horákov je vyrobený z prvotriednej nerezovej ocele.
DARČEK – OTOČNÝ ŠPÍZ S MOTOROM

Palivo: propán bután
Počet horákov: 3 + 1
Rozmer roštu: 60×45
Rozmer grilu s / v / h: 130x64x121
Rošt: wave nerez
Výkon: 23,75 kW
Materiál horáka:nerezový
Odkladacia plocha: ÁNO
Hmotnosť: 67 kg
Bočný horák: ÁNO
Sizzle zone: ÁNO
Teplomer: ÁNO