Plynový gril Prestige PRO500 ZP

NAJVYŠŠÍ RAD GRILOV GRILOVANIE NA PROFESIONÁLNEJ ÚROVNI Rada Prestige PRO je vôbec tou najvyššou radou sortimentu Napoleon®, vyrobená priamo v…simple
Ukáž celý popis ↓

3 669 

Na sklade

Popis

NAJVYŠŠÍ RAD GRILOV
GRILOVANIE NA PROFESIONÁLNEJ ÚROVNI
Rada Prestige PRO je vôbec tou najvyššou radou sortimentu Napoleon®, vyrobená priamo v kanadskej centrále v Barrie.

Najvyššia kvalita a najlepší dizajn. Ak chcete vyniknúť či vlastniť to najlepšie, čo sa pre grilovanie v súčasnosti ponúka, sú modely tohto radu tou najlepšou voľbou. Najvyššia rada grilov Prestige PRO Vám okrem najvyššej kvality, najlepšieho dizajnu a najširšej funkčnosti ponúka aj najvyššie dlhodobé záruky, tzn. limitovaná doživotná záručná doba – Presidenťs Limited Lifetime Warranty™ pre prvého majiteľa.

Tento nový model, ponúka okrem iného aj nové dvere s automatickým samozatváraním, osvetlenie skrine a viac priestoru pre príslušenstvo.

Na ľavých dverách sú 3 háčiky a otvárač fliaš s miskou na viečka. Vďaka intenzívnemu teplu infračervenej technológie od Napoleon grilu bude mäso ihneď zatiahnuté a nestratí svoju šťavnatosť
a výbornú chuť! Viac ako 10.000 plamienkov vytvára teplotu až 800 ° C.

Tento model má bočný keramický infračervený horák po ľavej strane s masívnym nerezovým roštom a vnútri grilu je vzadu trubicový nerezový infračervený horák pre ražeň. V postrannej časti grilu nájdete integrovaný chladiaci box, ktorý je ideálny pre vychladenie Vašich nápojov, ktoré si môžete vychutnávať pri grilovaní s Vašimi blízkymi. Ak sa rozhodnete, že viac využijete túto plochu skôr pre prípravu Vašich pokrmov, využite špeciálne integrovanú dosku na krájanie.Súčasťou inovovaného modelu je aj vnútorné osvetlenie na 220V, s ktorým už nebude problém grilovať aj za tmy. Za tmy ľahko už z diaľky uvidíte, či a ako máte otvorený konkrétny horák. Teraz navyše ešte efektnejšie v prevedení Night Light modrý neón. K masívnym nerezovým roštom patria aj nerezové kryty horákov, ktoré zabraňujú odkvapkávaniu tuku na horáky a zaisťujú rovnomernú distribúciu tepla vo vnútri grilu. U tohto modelu sú veľmi masívne a dvojito skladané. Bezpečný elektronický systém zapaľovania Jet-Fire™ Vám zaručí bezstarostné grilovanie. Stlačíte, otočíte – cvakne a horí. Ponúka sa široké spektrum príslušenstva, napr .: krycí obal, sada otočného ražňa, grilovacia doska, vložka na drevené uhlie a vonné šupiny ad.

Palivo: zemný plyn
Počet horákov: 4 + 2
Rozmer roštu: 71×46
Rozmer grilu s / v / h: 169x67x132
Rošt: wave nerez Ø 9,5 mm
Výkon: 25,7 kW
Materiál horáka: nerezový
Odkladacia plocha: ÁNO
Hmotnosť: 115 kg
Bočný horák: ÁNO
Sizzle zone: ÁNO
Teplomer: ÁNO